Sonbahar ev dekorasyon konsepti fikirleri

Sonbahar ev dekorasyon konsepti fikirleri

Evinizin dekorasyonunu Sonbahar mevsimine hazır hale getirebilecek fikir ve önerileri kolayca uygulayabileceğiniz işlemleri paylaştık.

Eylül ayı Sonbahar mevsiminin kapısıdır, açık pencereler kapatılır pikeler yerini kalın yorganlara bırakır sofralarımızda bulunan yemeklerin tatları değişmeye başlar güzel mevsimdir Sonbahar İlkbahar kadar..

Gelelim önerilerimize.. vereceğimiz tüyolar sayesinde daha planlı ve ferah bir Sonbahar girişi yapabilirsiniz.

Sonbaharın gelişini kapınıza kozalak vb. Sonbaharı anımsatan bir süs yapabilirsiniz.

Beyaz led lambaların yerini gün ışığı lambalar kullanarak evin havasını değiştirebilir ve köşe lambader modellerinden alarak dilenirken, tv izlerken yada kitap okuma esnasında daha yumuşak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Yastıklarınızı ve örtülerinizi değiştirin, Yazın terletmeyen yastıklarınızı serin tutan pikelerinizin yerine, kalın rahat yastıklara ve kalın battaniyeler  kullanın.

Mutfağınızda Sonbahar ile uygun iç mekan bitkileri yetiştirmeniz daha ferah bir ortam oluşturmanızı sağlayacaktır.

Yazlık giysilerinizi yıkayıp ütüledikten sonra uygun yerlere kaldırmak dolabınız başta olmak üzere evinizin her yerinde alan rahatlaması oluşturacaktır. ( kullanmadığınız eşyaları saklamak yerine ihtiyaç sahiplerine bağışlayabilirsiniz.. en yakınınızdan başlayarak ihtiyaç sahibi kişilere verebilirsiniz.)

Misafirleriniz ile zaman geçirirken beraber değerlendirebileceğiniz alışveriş ve dekorasyon dergileri alarak  karşılıklı olarak fikirlerinizi danışabilirsiniz.

Her Mevsim Güzeldir… Önemli olan bizim onu nasıl karşıladığımız… Güzel bir Sonbahar geçirmenizi dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?